NBK Construction, kurulduğu ilk yıllardan bugüne dek Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin farklı bölgelerinde, 28 yılı aşkın alt yapı ve üst yapı konusundaki deneyimli kadrosu ile çeşitli büyüklük ve özelliklerde projelere imza atmış olup, yeni projelerine hız vererek devam etmektedir.

Teknolojideki son yenilikleri takip ederek ve doğayı koruyarak yürüttüğü projeleri zamanında ve beklenen kalite seviyesinde tamamlayarak, ülkemizdeki inşaat sektöründeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırarak sektörün profesyonel ve güvenilir firmalarından biri haline gelmiştir.

Adanın hemen hemen her bölgesinde araştırmalarına hız kesmeden devam ederek ve portföyünü genişletmeyi hedef alan yatırımlarda yer almak için gerekli olan çalışmayı titizlikle sürdürmektedir.

Müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini her projesinde özenle dinleyen, tamamlamış olduğu projeler doğrultusunda alınan geri bildirimleri, bir sonraki yeni projesinde fazlasıyla dikkate alan NBK Construction; müşterilerinin kullanım amaçlarına, taleplerine ve arazi-doğa koşullarına uygun projeler geliştirmekle birlikte yaşamın ve insanın olduğu her yerde olmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

İnşaat sektöründe faaliyetlerimizi kalite, verimlilik ve sürdürebilirlik içerisinde gerçekleştirmek. Sadece satış öncesi pazarlama değil satış sonrasındaki süreçlerde müşteri memnuniyeti sağlamak. Farklılık gösteren müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap vermek için iyileştirme sürecini etkin olarak kullanarak akla ilk gelen ve tercih edilen firma olmak.

Misyonumuz

Misyonumuz, inşaat sektöründe sürekli gelişen ve değişen ihtiyaçlara uygun olarak, sürdürülebilir, yüksek kaliteli ve yenilikçi çözümler sunarak, müşterilerimize değer katmak ve topluma katkıda bulunmak için çalışmaktır. Bu misyon doğrultusunda, yüksek standartlarda proje yönetimi, güçlü bir iş ahlakı, işbirliği ve takım çalışması prensipleriyle hareket ederek, güvenilir, saygın ve saydam bir şirket olmayı hedefliyoruz.